Seriály

Sice souhlasím s kritikou, že seriál se často opakuje, nicméně naštěstí se na to dobře kouká, takže Vám to až tak nevadí. Kvalita se postupem řad maličko zhoršovala, ale celkově hodnotím kladně.

Právě jsem zkoukla poslení díl nového Star Wars seriálu The book of Boba Fett (navazujícího na seriál Mandalorian). Bylo to trochu jako dívat se na Herbertovu Dunu. Děj se totiž odehrává na pouštní planetě Tatooine, kde se, podobně jako v Duně, hlavní hrdina (mimochodem pocházející z planety bohaté na vodu) naučí soužití s domorodými písečnými...

Zase jsem po dlouhé době viděla díl, kde Picard obhajuje Data "před soudem". Je to taková filozofická symfonie. Z různých úhlů se zde snaží definovat lidství. A já to prostě zbožňuji.

V recenzích jsem se mimo jiné dočetla, že seriál není dostatečně skandální, že se na rozdíl od té Sexuální výchovy drží při zemi. No upřímě řečeno měřítko "skandálnosti" je v Polsku úplně jinde než třeba v té Angli. A pro diváka z "našich" končin se mi reálie a kulisy tohoto seriálu zdají právě přístupnější (uvěřitelnější, autentičtější).


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky